Loading...
martyz avatar martyz 7 Точки

Layers, Blending options, Drops проблем....

Здравейте. Въпроса ми е относно видеото за капките върху листото. Когато напрява всичко както е описано когато започна да чертая с brush ми чертае сиво? Не мога да го направя да е синьо. Сле това използвам fill. На color ми седи както е на видеото.

Някакъв хелп? :)

Тагове:
0
Photoshop
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Ако Fill на слоя е на 0, няма значение с какъв цвят рисуваш. Не е необходимо четката да е синя. Gradient Overlay няма много общо с ефекта на капките, само помага в долния край капките да не са много по-тъмни от тези в горния край на листото.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.