Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nevergrim avatar Nevergrim 0 Точки

Търся си PHP програмист (предпочитам начинаещ)

Незнам дали е удачно да поствам във вашия форум и ако противоречи на правилата моля изтрийте обявата.

В момента работя над един проект и си търся BackEnd Developer който иска да трупа стаж.

Занимавам се с буктикови сайтове писани на рака и JS приложение в това число и десктоп за JS и другите там

дето ни ги искат по интервютата ама си нямат идея че JQ не е език за програмиране...

За жалост поради може би ограниченото ми мислене съм се специализирал в HTML*semantic* , (S)CSS  и JS (vanilla)  + библиотеки , Ajax и SEO, но човека с който работих намери по-добро бъдеще в чужбина и сега си търся човек който иска да се развива, аз лично знам елементарен php но не ме бива много, а и не искам да се занимавам с това. 

 

Нямам пари да си платя затова търся начинаещ, който иска да си допълни порт фолиото ( аз лично първите 10 сайта ги направих безплатно)

 

Изисквания: .... сега няма да пиша няква содомия: 

1) да познава елементарен HTML5 ( може и бес семантика)

2) елементарни познания по CSS (да може да чете и разбира CSS) 

3) JS (основни да има няква представа горе - горе долу, ако не ще обяснявам, аз обяснявам бавно все едно на малко дете, тъй че не е проблем) 

4 PHP (да има желание да прави user - server response за блог (не кой - знае колко сложен).

 

ПП: Издавам всякакви сертефикати и референции  и пиша каквото Ви сърце иска за пред бъдещи рОботодатели, извинявам се ако не пиша на правилното място(и че я карам направо), но времето ме притиска.

ПП2: пишете ми на : Ivo Tsolov (facebook) или направо ми звъннете по телефона: 088582660 (M-tel)

 

1
Общи приказки
copyist avatar copyist 2 Точки

номерът е непълен, а facebooks с това име - много

http://s33.postimg.org/kj3rhs7jz/asdf.png

 

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.