Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BraveHamster avatar BraveHamster 37 Точки

Какво пише в краш репорта ? 

Коя версия ползваш ? Кой сървис пакет ? Изпиратства ли я, триал версията ли ползваш или ученическата такава ? С каква операционна система си ?

Какво правиш преди да се появи проблемът ? Мая отваря ли се изобщо ?

 

 

 

 

 

0
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

tazi koiato si q teglish ot tam otydeto e kursa

0
pgeorgieva avatar pgeorgieva 1 Точки

И при мен спира от време на време, но не мога да разбера защо... Също така като се претовари и ми спира display driver-а, съответно трябва да рестартирам прогрмата за да мога да работя... Ползвам trial версията, от линка на курса.

0
BraveHamster avatar BraveHamster 37 Точки

Над Viewport-а има едно малко меню Renderer - пробвай да смениш на Legacy default viewport

Принципно Viewport 2.0 е много по-готин, но ако се налага със стария рендерер да си работиш - няма проблеми.

 

При всички положения ми се струва доста странно това, което пишеш, и бих те посъветвал да си troubleshoot-неш малко компютъра.

Ползвал съм Мая на стар лаптоп с вградена интелска GMA 4500 (тъжничко е :) ) и не съм имал подобни проблеми.

Не мисля, че е от Мая проблемът, това ми е мисълта.

Ще ми се да можех да помогна с повече. Успех !

1
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

а сега ми се прецака и компа и немога да си я сваля и не действа както в лекциите

0
pgeorgieva avatar pgeorgieva 1 Точки

Ами тя машината уж е добра... и сравнително нова... Има си някакъв проблем с драйвера, но да речем, че се появява веднъж на 1-2 месеца... когато не му достига рам примерно... а Мая-та явно го провокира, защото онзи ден ми се случи 2-3 пъти в рамките на .. може би 30 минути... докато се опитвах да си направя домашното...

При всички положения обаче Мая-та си ми прави разни проблеми - от днес си има 2 нови номера - Alt + ляв/десен бутон на мишката изведнъж спира да функционира правилно и започва да прави само zoom in, а Outliner-a реши, че скритите обекти вече не се показват с Shift+H...

0
20/06/2016 02:38:31
g_pwa avatar g_pwa 0 Точки

При мен смяната на default viewport на Legacy помогна, само че от Windows/Settings/Preferences/Preferences/Display/Viewport 2.0/ Deafult viewport

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.