Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Проблем с маските

Здравейте, колеги. От известно време имам проблем...когато цъкна, за да направя нов layer mask по default ми дава да е в бял цвят, докато на мен ми трябва примерно да е в черна, за да я обработвам. Проблема е че когато дам на маската да стане в друг цвят...си остава бял. Имате ли подобен проблем и бихте ли дали предложения как да се справя. Благодаря.

Тагове:
0
Photoshop
BraveHamster avatar BraveHamster 37 Точки

селектваш маската в панела с лейърите и натискаш Ctrl + i

(уточнявам - цъкни върху маската, а не върху лейъра :Д !)

 

Успех

2
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

 Също така разбрах, че и със задържане на Alt и натискане върхи нов layer автоматично ставал черен или да го инвертирам цвета, ако е бил бял преди това. Благодаря Ви иначе!

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.