Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Колко човека ще бъдат приети (ориентировъчно)?

Интересно ми е колко човека ще бъдат приети (горе долу...). Все пак трябва да знаят около колко ще са. Точна бройа не искам, но дали ще са 100 200 или 500 600... Ако някой знае, може да каже. 
Аз си мисля, че сега на първия прием ще могат да влязат хора които го знаят доста добре езика. Понеже сега е първи прием и сме всички заедно смесени, дори хора които се занимават с това от години се явяват на изпит (не е много справедливо но...). Аз примерно за първи път се срещам с C# и едва ли ще мога да се уредя сред толкова много знаещи.
Благодаря предварително

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!

5
Programming Basics
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Колеги,  вашите разсъждения са коректни, но пропускате нещо много съществено - тези 400 места (или колкото там са), са само за присъствено обучение, и за тях ще се борим предимно начинаещи.

 

Моето мнение е точно обратното - според мен много ще падне критерия на приемния изпит и даже мисля, че ще влязат доста хора които не им е мястото тук (Наков на една лекция каза, че нямало да приемат хора, които не могат да решат поне 1-2 задачи... но според мен 200 точки на този изпит не би трябвало да стигат, за да влезеш, ако искат да държат високо нивото на студентите).

 

Хората, които се занимават с това от повече време, и са по-напред с материала, и най-вероятно ще изкарат по най-много точки на изпита, силно се съмнявам да желаят да се запишат присъствено точно за ниво 1 (където се учат същите тези елементарни за тях основи, само че на други езици).

 

Накрая да подчертая, че това за личните ми наблюдения по въпроса, всеки е свободен да има свое мнение :)

 

4
Todor09 avatar Todor09 24 Точки

Едва ли някои от нас имат идея с каква трудност ще са задачите. Според мен тия от телерик са си трудни и бих казал, че са над нивото ми. Но в главата ми се въртят думите на Наков който каза нещо от сорта на "от 3000 човека 80%(мисля, че беше толкова), желаят да са онлайн". Ако паметта ми не ме лъже, това са около 2400 човека от 3к, което дава голям шанс на тия които искат присъствено. Другото което е, забелязвам, че доста хора имат написани университети в профилите си, така че вероятно са учащи (може би някои са завършили).

0
borislav.bosev avatar borislav.bosev 1 Точки

Според мен нiвото #0 взе да става много трудно за начинаещи,които и да искат да учат,няма как да им се вгради толкова бързо логичeското мислене. И това е само нулево ниво. Имам някакви опасения,че ако вземат хора с нисък резултат дори да попълнят бройката,следващата година много ще отпаднат. И за това си мисля, че се пускат приемни изпити и след 4 месеца. Но това ще е докато видят как тръгне работата. Тепърва има да се правят промени. Но да колега  Tr00peR,мисля че ще придобием доста опит по тези курсове и колкото и зле да си все някога ще те приемат. Това е за твърдо решилите хора,дето искат наистина,преквалифицирани да се занимават с това !!! Успех на всички и дано пуснат и 1000 :P

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

"И това е само нулево ниво. Имам някакви опасения,че ако вземат хора с нисък резултат дори да попълнят бройката,следващата година много ще отпаднат. "

C# 1 и 2 който избута и ги разбере,  нататъка му е по-лесно... Казано иначе - най-трудното идва в началото...

1
Todor09 avatar Todor09 24 Точки

Да, но целта е да се учат също и нови хора, а то е ясно, че те няма да разбират нещата бързо. Примерно 400 човека които искат само сертификати, но по някакви прични бъкат от свободно време, да влязат. Все едно в уни по икономика, да влизат само хора които преди това са учили макро и микро.

0
rosenrusev avatar rosenrusev 175 Точки

Според мен конкуренцията на изпита ще е жестока. Според наблюденията ми, на изпита ще има много хора, които вече са били на такъв изпит в Телерик и имат опит от там, други, които са напред с материята (работещи) и идват да се доказват и трета група, която сега ще "влиза в боя" за пръв път :) Решавайте задачи и дано да имате ден на изпитната дата, останалото са само приказки :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.