Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

HristoBabrikov avatar HristoBabrikov 9 Точки

Достъп до SERPstat, въпрос към лекотирте.

Здравейте! Имам да довърша малка част от сематичното ядро по проекта ми ( кулинарен блог), проблема се състой в това, че не съм изтеглил част от информацията която да кластеризирам. Има ли възможност да получва достъп то туулса (нужни са ми не повече от 30 мин ) за да довърша семантиката. Извинявам се за създаденото неудобство.
Благодаря! Лека и пълзотворна вечер.

0
Digital Marketing & SEO
galinov avatar galinov 64 Точки

Здравейте,
за съжаление няма как тъй като кода вече изтече. Опитайте с Google Keyword Planner. От тук също може да съберете доста ключови думи за да допълните семантичното си ядро.

Все пак ако не е толкова много семантика може да опишете какво точно ви трябва и да ви го подам във файл.

Поздрави!

0
HristoBabrikov avatar HristoBabrikov 9 Точки

Благодаря за отговора. Няма да отнемам от времето Ви, ще допълня ядрото със Кейуърд планера.
Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.