Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

marto_91 avatar marto_91 21 Точки

Здравей ! До колкото съм запознат, не мисля, че е необходимо да се явяваш на изпит, за да можеш да продължиш напред. Курсовете се водят както сами за себе си, така и навързани един с друг. Идеята е, че се тръгва от началото като първото ниво ще е за абсолютно начинаещи, второто за напреднали, а третото си го представям на някакъв PRO level. Първата част се провежда в рамките на четири лекции - един месец (настоящата), докато втората и третата ще са с доста по-дълъг и обширен период на разглеждане и учене. Та на въпроса ти, например ако има хора, които са много напреднали - то естествено, че няма да запишат първата част, а ще започнат от втората или от третата. Няма никакви ограничения. Само желание трябва. Сертификата (изпита) е също по желание. Не си длъжен. Надявам се, че съм ти бил полезен. Поздрави,

1
angelll123 avatar angelll123 19 Точки

Привет!
Курсът е супер - бих искал да се запиша за втората част, а ако имаше условие за взет изпит за първата нямаше да мога, тъй като не се нуждая от сертификат и не смятам да се явявам на изпит. Това беше и причината да публикувам тази тема. Благодаря за отговора.

Поздрави

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.