Loading...
stakoov avatar stakoov -1 Точки

Аз залагам 5 лв. ,че лектора е забравил да го запише.

-6
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

След малко съм в кафето, можеш да ми ги дадеш тези 5 лв.

9
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Хаха изгоря колега ... Аз съм навит да вдигнем залога на 10, че ИМА видео

0
21/06/2016 15:09:21
stakoov avatar stakoov -1 Точки

В кафенето след малко няма да дойда да ти ги дам ,но ще ги получиш бъди сигурен. Разбира се ако има видео със слайдове ,които се виждат. :)

0
stakoov avatar stakoov -1 Точки

Значи .... ДВЕ ТЕМИ в които хората питат за видеото и ... няма отговор. В момента ,който някой нарани егото на някой от лекторите 2 отговора. Браво .

0
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Извинявай колега. Не знаех, че си толкова тънкообиден.

Заповядай лекцийката ... ЦЪК

И въпреки това дължиш  5 лева на колегата. 

2
stakoov avatar stakoov -1 Точки

Не съм обиден просто е тъпо малко и на всеки курс хората се чудят къде съм им видеата и кога ще се ъплоаднат. А за 5-те лева ще ги дам ,но на лектора от C# ,а и лекцията за java е от Илчев ,а не от  Иван Йонков. Така ,че за къде се бута Иван за тези 5 лева и аз не знам. Няма значение за това.

 

Сега сериозно изглежда ,че имам препокриване на имента в Java и C#. Та ще е хубаво да се направи някакво разделение във Форума.

1
22/06/2016 14:28:47
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Неискам да прозвучи, че защитавам някой, но нека да разгледаме следната ситуация. Лекцията е в понеделник от 18:00 до 22:00. Лектора записва видеото. След лекцията се сещаш, че няма кой да се занимава с него. Разглеждаме идеалния случай. Вторник сутринта записаните видеа ( тъй като всяко спиране и пускане на запис прави нов файл) се предават на техническата подръжка. Записите се преглеждат, след което се сглобяват в един, пак се преглеждат и след което се пускат за ъплоуд. Сам се сещаш, че това само по себе си изисква някакво технологично време. И в най - добрия случай това се случва до края на деня. Но това при условие, че клипа е един, но не е, освен това човека който се занимава с видеата има и други отговорности от към подръжката и т.н и т.н. Според мен срок от 1 до 2 дена е допустим. Сега ако се бавят една седмица, еми и аз съм съгласен, че не е ок.

1
stakoov avatar stakoov -1 Точки

Да това е така. Нещата не стават 2 минути и това ми е ясно. Просто да има някакъвo разписание примерно 24 часа ( или повече) след лекцията да има видео. Целта е да се знае. А примерно сега тези ,който са направили introduction-а са свършили с него и са го качили и хората се чудят след това къде е лекцията. Която е 1 час  и 30 мин и трябва повече време за обработка и естествено никой няма да тръгни до 2 часа вечерта да го обработва и да го гледа и т.н. Та идеята е поне да се качват нещата от деня на един път. Като цяло за мен няма голяма значение ,но оставам с впечатление ,че няма и грам организация с това което се случва.

2
pezereto avatar pezereto 15 Точки

Незнам за видеото ама май аудиото май някъде си е отишло.:D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.