Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

villyjord avatar villyjord 175 Точки

Час за изпит ООП на 10-ти юли (както и 7-ми август)

Часът на изпита на 10-ти юли е обявен за 16.00 в графика със зали надявам се коректно, но за 9.00 в сайта на курса https://softuni.bg/trainings/1373/c-sharp-basics-oop-june-2016 и в качения екселски файл на първата лекция с програмата. Мисля, че официално се взеха след обсъждане някои решения с макс усилия да нямаме съвпадане на редовни изпити с изпити на изборни курсове. Часът от 16.00 точно е фиксиран в тази посока. Нека нещата да се коригират с коректния час да не се създават недоразумения.

5
C# OOP Basics 11/07/2016 22:19:14
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Часът е както пише в графика на залите - 16:00. Ще внесем съответната корекция по курсовите инстанции.

1
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Тенкс! Графикът на залите трябва да е бенчмаркът.

0
aruseva avatar aruseva 29 Точки

Да не отварям нова тема!

Въпрос към СофтУни - > В момента се провежда и курсът по Basic в различни градове в България.

Може ли изпита по ООП C# / Java, за студентите от тези градове да се проведе на място, както беше Basic изпита при  нас.

Предполагам, че нямате такава практика, но за повечето онлайн студенти, които сме далеч от София ще ви бъдем благодарни!

Обикновено пътуваме рано сутрин преди изпита и после цяла нощ на обратно, а в понеделник сме и на работа :)

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

За момента само изпити по Основи на програмирането можем да провеждаме извън София

0
aruseva avatar aruseva 29 Точки

:( Дано за в бъдеще да имаме и такава възможност

0
22/06/2016 14:08:16
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Royal, имаме същия проблем и за OOP Advanced. Обявен е час за изпита на 7-ми август за 9.00, а в графика с зали седи 16.00. Сутринта на 7-ми август има други не по-малко ключови изпити и не е хубаво да имаме съвпадения.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.