Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stela.iv avatar stela.iv 115 Точки

Проблем с резултатите в Judge

Здравейте,

Става въпрос за курса Java OOP и по-специално за упражнението по първата лекция DefiningClasses. Днес изпратих 3 решения в Judge - 05.Speed Racing, 06.Raw data и 07.Car Salesman, като и на трите задачи получих точки. На Car Salesman, която изпратих последно, ми отчита резултата , но на другите две, username-a ми липсва в листа с резултатите. Притеснението ми е, че няма да се зачетат, като решени, въпреки, че съм ги събмитнала. Пробвах да рефрешвам, да отварям и затварям, на RawData пробвах да пратя решението още веднъж, но нищо не се променя. 

Това(https://postimg.org/image/7czv0du9t/) ми показва на решението на SpeedRacing,а това(https://postimg.org/image/nj23bwu47/)на RawData, но ако проверите в резултатите ме няма :)

Ще съм благодарна ако някой може да внесе малко яснота, защо се получава така.

Поздрави

Тагове:
0
Предложения и проблеми 24/06/2016 17:21:25
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Здравей ,

аз те открих в резултатите, и виждам томките ти правлино. Или е било временен проблем или не си се ориентирала.

Предопалагам си се заблудила от табличката с резултатите в дясно. Там резулататите са по странички и може просто твоето има да е малко по.назад. Инааче в дясно имаш линкце към рузелтатите от всички задачи и там се вижда, на кои задачи колко имаш.

 

Поздрави

1
stela.iv avatar stela.iv 115 Точки

Благодаря ти, сега видях, че при резултатите за всички задачи, точките са коректни. Не се бях сетила да погледна там. Но в резултатите за конкретната задача, продължавам да не се откривам :) Прелистих всички, а и принципно, когато си стигнеш до твоя , той е оцветен в синьо, няма как да го изпусна :) Но важното е, че в общия резултат ги има. Благодаря отново. 

Успех 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.