Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EvgeniBohachek avatar EvgeniBohachek 0 Точки

Link към книжката "Въведение в програмирането" подходяща за "Programming Basics" курсистите....

Един полезен източник (в .pdf format) за абсолютно начинаещите от курса за "Programming Basics"

https://books.google.bg/books?id=iojRk5rPRZ8C&printsec=frontcover&hl=bg#v=onepage&q&f=false

Минаха 2 две лекции вече ,а  никой не  каза за нея... Няма и линк от презентаци или упражненията към нея така, че моля....

При мен работи добре за сега.... комбинирано с 2-те лекците проведени  до сега....

 

За В.Търновци първо  а после и за  всички остнали бегинари. :)

0
Programming Basics
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

По-добре си вземи в хартиен вариант от Софтуни, цената е 10 лв, евтина е и не натоварва толкова очите.

0
EvgeniBohachek avatar EvgeniBohachek 0 Точки

Към момента я намирам на 17лв. http://www.lecsiko.com/11925_vavedenie-v-programiraneto-sas-c-sharp.html

 

Може ли линк за друга цена :)

0
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Frontoffice @softuni

1
rado84 avatar rado84 1 Точки

Отиваш на рецепцията в СофтУни (по стълбичките нагоре, започващи от кафенето) и си я взимаш оттам за 10 кинта. И аз си я взех оттам за десетка.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.