Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

murkata86 avatar murkata86 10 Точки

На мен също ми дава 60 точки, въпреки, че проверявам дали ще ми стигне говоривото и т.н:

 

http://pastebin.com/M4A7nHED

 

Дали проблема не е в начина, по който смятам часовете и минутите?

0
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Пробвай да пазиш на едно място общо минутите ,

като часовете ги взимаш с "/", а минутите с "%".

 

0
29/06/2016 17:22:42
murkata86 avatar murkata86 10 Точки
    public void Time()
    {

        decimal time = (this.distancePassed / this.speed) * 60;

        decimal hours = time / 60;
        decimal minutes = time % 60;

        Console.WriteLine("Total time: {0} hours and {1} minutes", hours, minutes);
    }

Мисля, че не е проблема във времето....

0
Kiril98 avatar Kiril98 66 Точки

Малко съм закъснял аз, но проблема е в това че на Refuel метода му презаписваш стойноста, а трябва да му добавяш гориво според това колко са ти подали в конзолата.

 

public void Refuel(decimal fuel)
{
   this.fuel += fuel;
}

 

1
06/07/2016 12:36:26
sevdalin avatar sevdalin 38 Точки

Колега +1 за теб. От 20мин се чудех защо ми дава 60/100. Проверих всичко и направих 1-2 проверки на които мятам Exception за да видя в Judge нещо различно от грешен резултат. Проблема беше, че се ръководех от примера, който имаме в задачата и забравих да погледна, че всъщност имаме и Refuel опция, за да добавяме още бензинец :D

2-реда код и зацепи за 100/100:

            if (command[0].Equals("Refuel"))
            {
                car.Fuel += decimal.Parse(command[1]);
            }

Ето го кода, ако на някой му е интересно да види моето решение: https://pastebin.com/RJv95EiA

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.