Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borko9696 avatar borko9696 113 Точки

[Software Technologies] 18. Fifty Shades of Grey

Здравейте колеги,

имам проблем с тази задача. Не е толкова до това, че не мога да я реша, а до това че в judge не ми дава точки.

Това е кода: ТУК

Ще се радвам ако някой ми помогне 

Поздрави :) 

 

Simeon.R avatar Simeon.R 198 Точки
Best Answer

Когато дадеш детайли показва, че очаква 

<div style="background-color: rgb(0, 0, 0);"> . Ти му подаваш 

<div style='background-color: rgb(0, 0, 0);'>

Сложи кавички, като преди тях, escaping ("\"). Трябва да е 

"<div style=\"background-color: rgb($rgbColor, $rgbColor, $rgbColor);\"></div>";

 

Поздрави,

1
borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Трябвало е да копирам, php script-a . Аз целият код плякам и то ми дава грешка ... 

Благодаря за бързият отговор, помогна ми :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.