Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stela.iv avatar stela.iv 115 Точки

[JavaOOP]Inheritance: Mankind - проблем с решението

Здравейте,

Имам проблем с въпросната задача. Минават само нулевите тестове, какво ли не пробвах, като вход, но никакъв резултат. Само по един студент и един работник ли получаваме или може да са повече? Гледах условието и на колегите от C# курса, но при тях явно работната седмица е 5 дни, а при нас 7...различи са и валидациите, но от там взех формата за принтиране, че при нас май липсва :)

Ще се радвам ако някой помогне и благодаря предварително: http://pastebin.com/v3CG1BrS

Поздрави

Тагове:
0
C# OOP Basics
supersane avatar supersane 234 Точки

Пробвах със спейсове и без спейсове след удивителната пак гърмят всички тестове освен нулевите. Изглежда сега проблема е друг.

0
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

На мен ми мина като махнах спейсовете между удивитвлната и аргумента

0
smoovetd avatar smoovetd 6 Точки

Бих те посъветвал да провериш дали си написал коректно двете проверки за големина на имената. Аз оправих интервалите ( след удивителния без интервал ) и пак всичко гърмеше. После забелязах ,че съм направил правописна грешка в текста за проверка на дължината на имената ( и на двете, благодарение на мързела да копирам и пействам )  и като я поправих всичко мина:

First Name :

throw new IllegalArgumentException("Expected length at least 4 symbols!Argument: firstName");

Last Name :

throw new IllegalArgumentException("Expected length at least 3 symbols!Argument: lastName");

Мисля ,че Джъджа проверява само тези.

Дано помогне.

Успех

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.