Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Philipoka5505 avatar Philipoka5505 0 Точки

Проблем с trax editor. След използването му ,не може да се запазват сцените и да се export-ва клип.

Здравейте,

// Error: file: E:/Autodesk/Maya2016/scripts/others/doExportClipArgList.mel line 132: Could not save file "D:/MayaProjects/robot_3/clips/test.ma".

Това е редът ,който скрипта ми изписва след като се опитвам да направя експорт на клипа just_walk ,а също така след като изключа trax editor ,вече немога да запазвам сцените.

Поради кратка почивка седнах да правя заданието малко късно и минах през доста бъгове в Maya и всичите  реших освен този. Моля който е имал същия проблем или знае как да се справи с него да помогне.

Благодаря предварително на тези ,които отговорят!

Поздрави, Филип.

Тагове:
0
3D Animation
Dimitri avatar Dimitri 98 Точки

Не е необходимо да се експортва клип от тракс едитора, за да продължите работата по проекта. Аз показах тази функция като допълнителна възможност.

Просто направете едитинг от това което се вижда в trax editor, без да експортвате нищо.

Това е бъг в учебната версия на Мауа.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.