Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iliqvelkov avatar iliqvelkov 69 Точки

Изпит 12.07

Здравейте колеги! 

Остава ни седмица до първия изпит по agile software development. 
Някой знае ли какво ще представлява изпита. Съответно да си имаме някаква представа как да се подготвим за него.

Още в първите лекции се говореше за разработване на някакви казуси, но информацията ми не е особено достоверна, така че ако някой знае нещо по въпроса моля да сподели. 

Поздрави!

 

 

Тагове:
0
Agile Software Development
iliqvelkov:
Няма какво повече да се коментира
zornica.nikolova avatar zornica.nikolova 21 Точки
Best Answer

Привет,

Както коментирахме на последната сесия, изпитът ще е тест със затворени въпроси, който ще се проведе на компютър. Въпросите са базирани на говореното в лекциите. Включила съм няколко въпроса с мини-казуси, но и за тях ще имате отговори, между които да изберете - няма да се разработва цялостен казус. 

Предвидила съм 60 въпроса за 90 минути.

Поздрави,

Зорница

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.