Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

SoftUni Sentinel Client problem

Разбрах, че на изпита е задължително да се ползва SoftUni Sentinel Client. Проблемът ми е, че като го включа, през 15 секунди ми изскача съобщението:


SoftUni Sentinel Client

TeamViewer is running!

OneDrive is running!


Нотификацията е доста дразнеща и разсейваща. Има ли начин да се премахне, без да се спират съответните програми?

Тагове:
-3
Programming Basics
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки
Best Answer

Колега, то това е идеята на Sentinel-а, да следи дали си пуснал такива приложения, които на изпита са забранени. Спри програмите, а не нотификациите.

1
13/07/2016 09:12:01
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Ясно. Благодаря.
Мислех, че по някакъв начин дистанционно могат да следят какви програми ползвам, а аз да си спра нотификациите, за да не ме разсейват.

-1
13/07/2016 09:19:06
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

При мен беше същото - просто спрях OneDrive /ми беше активно/ и спряха нотификациите. Иначе всичко друго си беше изключено и аз се учудих като теб. Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.