Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Прпоблем с SQL Server Management Studio

Вчера правих Blogs и създадох нова таблица Posts, въведох си данните в таблицата. Стигнах до Date, въведох default value -> (GETDATE()). Давам save, презареждам и не ми се появиха автоматично ID и Date. Затворих SSMS, отворих наново и се бяха появили. Днес пак същото създавам нова таблица Comments, давам save, рефрешвам и пак не се появява, затворих пак SSMS, отворих наново и таблицата се появи. Откъде може да идва този проблем?

Благодаря предварително за отговорите!

Тагове:
borislav9212:
Проблема е решен!
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

При първия проблем вероятно имаш отворен таб с извлечение на таблицата вече. Затвори го и чак тогава дай извлечение. За втория - проблемът е аналогичен, отворена ти е базата. Дай на базата да се рефрешне или разкачи връзката.

Иначе честно казано и при мен понякога нещата не са се оправяли без рестарт на студиото. Подозирам, че като всичко друго произведето от Microsoft си има своите тайни бъгове.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Благодаря!

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Вичко съм затворил. Сейфам, изчезва звездичката и давам рефреш и пак същото, не излиза новата таблица.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

С Disconnect/Connect получава ли се?

0
MariyanMlechenkov avatar MariyanMlechenkov 29 Точки

Ctrl + Shift + R

Да не я създаваш в друга база :D

1
15/07/2016 12:32:43
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Открих къде греша, рефрешвал съм на FileTables, а е трябвало най-отгоре на Databeses.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.