Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

massbless avatar massbless 5 Точки

Проблем с инсталацията на SQL 2016 Express

Здравейте,

Инсталаторът на SQL 2016 Express ми изкарва съобщение, че OS/service pack не отговарят на изискванията. Машината ми е с Windows 7 Professional (Service Pack 1). От страничката в MSDN не разбрах какво повече се иска от това. В момента инсталирам някакъв "convenience rollup" за Windows 7 (води се неофициалнен Service Pack 2?) и се надявам това да отстрани проблема, но ако не помогне - някой има ли идея какво трябва да се направи?

Благодаря за вниманието!

Тагове:
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Ето това е SSMS 2014 за Windows 7, Аз съм с нея много е добра, изобщо не забива.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Вие на какво рънвате php-то?

Аз под eclipse не можах да го подкарам а за PHP Storm нямам email за лиценз и мога да го изтегля само за 30 дена пробно

което не е оферта.

под WebStorm не мога да го накрам да изпълни код. Някой знае ли как се закача .php файл към <input type="submit" /> не става както при javascripta

0
PetarUzunov avatar PetarUzunov 10 Точки

Аз лично на PHPStorm. А ти на 100% ли си сигурен, че не си получил имейл, проверил си junk, spam и т.н. папките? Защо не пишеш до SoftUni да проверят при тях дал иса ти пращали, на кой имейл...

0
dgp_82 avatar dgp_82 19 Точки

Защо като махна отметките на Feature ми дава грешка?

Инсталирах го с отметките това проблем ли е?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.