Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

at2007 avatar at2007 1 Точки

SoftUniCamp#август#2016

Здравейте, платила съм пълен пакет за SofUni Camp ‐ август 2016, но не разбрах от къде се тръгва на 14.08.2016г.

При регистрацията и плащането, на сайта за събитието пише: "След като потвърдите заявката, ще получите допълнителна информация, която ще бъде пратена на мейла Ви на 1 август". Но все още не съм получила нищо на мейла си.

Освен това възможно ли е самостоятелно настаняване (ако трябва някакво доплащане за това) или най-много в стая за 2-ма.

Предварително благодаря за вниманието!

Тагове:
1
Events
Denitsa1 avatar Denitsa1 26 Точки
Best Answer

Здравейте,

Вчера след като видяхме Вашето съобщение, изпратихме информативен мейл до този адрес, с който сте се регистрирали.

Индивидуално настаняване не е възможно, стаите са двойни, но можем да Ви настаним с мъж/жена/ приятел/ка, ако имате предпочитания.

Оставаме на разположение за повече въпроси!

Успешен ден!

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.