Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dNinov avatar dNinov 0 Точки

Въпрос относно изпита за Programming Basics на 28 август

Здравейте,

Имам въпрос относно изпита за Programming Basics на 28 август:

Понеже съм в онлайн форма на обучение и се чудя дали трябва да се отиде до София за самият изпит или може да се мине онлайн? Записал съм се и съм си платил таксата, просто не ми стана ясно дали трябва да присъствам на самият изпит в София.

Благодаря ви за отделеното време!

Тагове:
0
Programming Basics
Luko193 avatar Luko193 342 Точки
Best Answer

Всички изпити в SoftUni се провеждат присъствено, това се прави, за да се гарантира истинността на оценката.

0
dNinov avatar dNinov 0 Точки

Благодаря ви за бързия отговор!

Имам още два върпоса. Понеже виждам в календара, че изпита е в две зали на място ли ще ми съобщят къде трябва да отида или преди самият изпит ще ми излезе съобщение?

0
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Когато си платил за изпита, трябва да си получил имейл, в който се съдържа информация за това, в коя зала ще си и на кое място.

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Всъщност в мейла пише само 

Вашето плащане с номер  . . . . . към СофтУни беше осъществено успешно!

Доколкото разбрах от водещи, няколко дни преди изпита трябва да очакваме информация за залата и мястото... или покана да си изберем място.

Така, че и аз съм в очакване на нов мейл.

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Освен в имейл, ще ти излезе и в сайта, няма да го изпуснеш!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.