Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Не, естествено, че не се отнася за онлайн курсистите, а само за тези, които ще присъстват на занятието. Извиняваме се ако сме предизвикали неудобство :)

 

1
NarcisAndreev avatar NarcisAndreev 1 Точки

Благодаря Ви!

1
petyavaleva avatar petyavaleva -2 Точки

А има ли шанс за посещение на някоя от лекциите от онлайн курсистите? (говоря за 1-2 пъти не повече :) ) 

-2
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Всеки записан online НЯМА възможност да посещава присъствени занятия и ако бъде хванат в нарушение ще бъде помолен да напусне залата. 

0
uilan avatar uilan 19 Точки

Аз се обучавах онлайн, но имам право да присътвам на изпита нали? Взех да се бъркам вече, за това питам, пък и гледам, запазването на места в залите е започнало и се зачудих дали е за всички или само за тези които са се обучавали присъствено.

Другият ми въпрос е, дали аз трябва да си нося лаптоп или на място ще има? Даже видях, че мога да изискам настолен компютър.

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Естествено, че можете да се явите на финалният изпит. Ако желаете, можете да получите място с настолен компютър в залата, но техния брой е силно ограничен. 

Какво искате да кажете чрез "запазването на места в залата"?

0
uilan avatar uilan 19 Точки

Така ми изписва сега в горната част на сайта "Вече е активен изборът на група за приемния изпит на 28 август 2016. Изпитът ще се проведе от 10:00 до 14:00 часа. Моля, избери зала и запази своето място за изпита от ТУК."

Аз предпочитам настолен компютър, така че ще си избера тази опция. Благодаря Ви за информацията.

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Извинявайте, но това е за Programming Basics, не курса по HTML/CSS, за който се отнася тази тема. 

1
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

0
petyavaleva avatar petyavaleva -2 Точки

oh, you clever boy! 

Мислиш ли,че ако изобщо можех да се явявам присъствено през целия курс, щях да се циганя за 20 лв?

40 ще им дам, т'ва да е драмата ;) 

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

аз на твое място бих пробвал тихомълком :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.