Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stambi4a avatar stambi4a 126 Точки

Изпитни оценки - предложение за добавяне на още информация към графа Кредити - Точки други

    Здравейте.

    Има ли възможност при оформяне на крайната оценка по даден предмет в Кредити - Точки други да добавяте някаква информация във вид на раздел - точков актив,например:

Упражнения - 8,55 точки.

Лаб - 3,20 точки предаване

Лаб - 1,00 точки проверка.

Форум - 1,05 точки.

Отборна работа - 0 точки.

    Едно изскачащо прозорче мисля ще свърши работа.

    Поздрави.

8
Предложения и проблеми 23/08/2016 19:20:36
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Идеята е добра, но има неща, които не ни позволяват да я развием. Най-важните две причини за тези: 

  • Нямаме как да вместим внедряването на нещо такова в профилната страница в графика за близкото бъдеще, тъй като той е пълен до края на годината 
  • Критериите варират прекалено много, което значи, че това ще направи работата по нещо такова много по-тежка ако искаме начин, който да ни позволи такава гъвкавост. 
1
stambi4a avatar stambi4a 126 Точки

    Здравейте.

    Когато няколко компонента участват във формирането на оценката, често е трудно да се разбере кой с колко е допринесъл. Честно казано в момента не съм сигурен дали предаденият от мен лаб е донесъл точки и колко, дали имам отнети точки от упражненията и колко.

    Ако успеете в бъдеще да вмъкнете тази промяна ще е много полезно според мен. Ясно, че критериите са гъвкави, въпросът е какви са, което може да се дедуктира ако можем да виждаме разпределението на точките.

    Още веднъж подчертавам, че става дума само за точките извън оценката от изпита, не за точките от изпита. Тези точки не съм ги оспорвал, нито когато са били ниски нито когато са били високи. Признавам заглавието на темата е малко подвеждащо.

    Успешен ден.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.