Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

taniobg avatar taniobg 0 Точки

Изпит Дата: 10-ти септември, 10:00 - 14:00 - Основи на Електрониката

Здравейте,

 

Във връзка изпита на курса : Основи на Електрониката, предвиден на Дата: 10-ти септември, 10:00 - 14:00.

Имам два въпроса:

1. За записаните онлайн, как ще проведе курса? В сградата на Софт Уни ли трябва да дойдем?

2. 10. Септемрви е официален работен ден в България. ( 17-ти също е работен) Дали има предвидени други дати за изпита? Защото мисля, че за работещите ще бъде проблем.

 

Поздрави,

Инж. Таньо Николов

Тагове:
0
Електроника
vbn94 avatar vbn94 29 Точки
Best Answer

Здравей. Изпитът ще се провежда на място, в сградата на СофтУни и е нуждно да се носи личен лаптоп с инсталиран Proteus. 10 септември си остава официалната дата за изпита, но със сигурност ще осигурим и допълнителна дата за изпит, за хората, които не могат да присъстват на 10-ти или не са се справили успешно. Остава да се уговоря допълнителната дата с ръководството на СофтУни и ще ви известя.

0
skoch avatar skoch 0 Точки

Здравейте,

Ако може само датите да се известят  с поне 2 седмици аванс, за да може да се подготвим и да ги предвидим в календара :)

Поздрави

0
taniobg avatar taniobg 0 Точки

Здравей,

Вие шегувате ли се ?

Двете дати са в двете работни съботи (официални в България).

 

Бих помолил за малко по-професионално отношение. Все пак ние си плащаме за курса.

Поздрави,

Инж. Таньо Николов

0
vbn94 avatar vbn94 29 Точки

Здравейте колеги. Веднага щом ме информираха за дата 17-ти септември, им отказах предвид това, че е работен ден. И аз силно се надявам се от СофтУни да дадат нова, по-удобна дата за изпита.

0
spas_ivanov avatar spas_ivanov 0 Точки

Здравейте,

Втората изпитна дата остава ли 17.09 или ще бъде променена.

Спас Иванов

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Разбираме, че часът и датата са неудобни за хора, които работят, заради което променяме часа на 18:30, а датата остава същата :)

Събота, 17-ти септември, 18:30 - 22:00 - зала Knowledge

Благодарим ви за търпението!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.