Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YaneZ avatar YaneZ 33 Точки

Здравей! 

Има няколко възможни причини качването на домашни да не е активно:

1) Не си записан/а за съответния курс.

Може да предаваш и оценяваш домашни само ако си записан за курса. Ако мислиш, че трябва да си записан, но не си поради административна или техническа грешка, свържи се с екипа през формата за контакти.

2) Към темата няма предвидено домашно. Някои теми са без домашно.

3) Съответната тема все още не е преподавана.

В общия случай предаването на домашни става активно след като мине дадената лекция от курса. Често обаче администраторите на курса активират тази възможност и предварително.

4) Администраторите на курса са пропуснали да активират качването на домашни.

Ако си записан/а за курса, лекцията по дадената тема е минала и все още не можеш да качваш домашни, свържи се с екипа или лекторите и ги уведоми.

Поздрави! Дано тази информация ти е полезна. 

0
moirane avatar moirane 11 Точки

Да, и аз имам същия въпрос. И при мен няма изобщо опция за качване. Записана съм, всичко е легално :-) Не съм изгледала още последното видео от вчера, не знам дали там не се споменава ще има ли домашно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.