Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

peshoStoyanov avatar peshoStoyanov 4 Точки

Качване на сайт в superhosting

Здравейте, 

имам нужда от малко помощ. Искам да кача уеб сайта, който направих като курсов проект. Мисля, че това не е част от заданието, но удоволствието ще е по-пълно ако видя първия си опит на живо в интернет.

Правен е на ASP.NET MVC 5 + EF 6

Искам да използвам предоставения ни хостинг от superhosting.bg

Инсталирах си FileZilla и се свързах с директориите в сървърите на  superhosting.bg

Инсталирах си и OpenVPN, където също се свързах успешно (не съм сигурен към какво) , който ако разбирам правилно ми е необходим за отдалечен достъп, тъй като ползвам SQL server за база данни.

Не съм сигурен какво следва да направя сега. Visual Studio има вградени Publish възможности към Azure и всякакви други опции и полета и т.н, но те само ме объркват допълнително.

Ще съм благодарен ако някой го е правил и може да помогне с някакви насоки, стъпки или ресурси които да прочета и евнтуално да успея сам.

Тагове:
0
Fundamentals Module
donahuedtg avatar donahuedtg 2 Точки

Здравей,

аз съм качвал няколко сайта, но те са писани на PHP, и за по-лесно ползвах linux хостинг и панела за обработка CPanel, където през FTP общо взето копираш файловете в съответните папки и си готов.

За на microsoft сайт има друга платформа Plesk, но с нея не съм се борил. Дано всичко е наред и успееш да го подкараш.

http://help.superhosting.bg/category/windows-hosting/upload-site-plesk

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.