Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gzbgzb avatar gzbgzb 1 Точки

Забранен достъп до материали и видеа

Здравейте. Някой би ли казал защо не може да се достъпват материалите от курсовете "Структури от Данни" и "Аллгоритми". Дори  и тези от първото издание. Бъг ли е, или и те ще са платени, както всичко останало.

val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Колкото и да е забранено, от СофтУни качват всичко в ЮТюб. Така, че всичко от СофтУни можеш да намериш там. Ето ти линк към алгоритмите https://www.youtube.com/results?search_query=softuni+datastructures

П.С. Естествено - омешано е, но го има там със сигурност.

0
29/08/2016 20:38:03
gzbgzb avatar gzbgzb 1 Точки

Добре това е супер, ама аз имам в предвид и демата и лабовете. Теорията от всякъде може да се намери. На мен лично по-полезни са ми останалите материали. Благодаря за линка с видеата.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Можеш да гледаш в svn-a на софтуни, например влизаш през линка по-долу, въвеждаш потр. име student и парола student и там са всички матреияли за него.

csharp-oop-advanced

Проблемът е, че ако искаш да влезнеш в друг курс, трябва да налучкаш линка, защото нямаш достъп до главната страница.

P.S.  Между другото налучках линка към курсовете по бази данни (Не, че е далеч от логиката : D )  :D

databases

PP.S Ето и фотошопа налучках : photoshop

 

0
31/08/2016 12:49:49
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Благодаря за споделената информация! Това е наистина полезно!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.