Loading...
Diomid avatar Diomid 1 Точки

Изчезна ми прозореца, в който се пишат командите във Visual Studio 2010. Как да си го отворя отново?

Здравейте, 

Вчера при опита да си стартирам конзолна програмка, без да искам си затворих прозореца, в който се пише кода. 

Не зная как да си го пусна отново. Опитах от View и  Tool,  но без успешно. Забелязах, че в Solution Explorer липсва файла с разширение .cs.

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и как го е разрешил? 

 

Тагове:
0
Programming Basics
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Можеш да пробваш да върнеш фабричните настройки на VS: Tools -> Import and export settings -> Reset all settings -> No, just reset settings, overwriting my current settings -> Finish. Дано това разреши проблема ти.  

0
Diomid avatar Diomid 1 Точки

Благодаря за идеята! Решението се оказа далеч по- просто: Просто не съм бил в правилния език, вместо във Visial C#  бях в модула Visual Basic. Менторът ми ме "светна" :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.