Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

djipsy avatar djipsy 0 Точки

Може ли свободно да се гледат видеозаписите?

Здравейте!

Видях Python курса и решиш да прегледам видеозаписите от него. Но след като кликна на даден линк (пример "Видео (екран) - 2 Август 2016 - Борис Червенков") ме прехвърля в същата страница с съобщение "Записването за курса е приключило. Очаквайте следващо издание". Намерих по форума линк на първото видео към youtube и видях, че видеото е скрито т.е. достъпно е само ако имаш линк към него.

От това излиза, че за да гледаш видеозаписите от дадени курсове трябва да си се записал присъствено или онлайн.

Въпросът ми е, мога ли да гледам уроците ?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 31/08/2016 10:19:14
uzunovz avatar uzunovz 61 Точки

Привет,

Не знам дали е по правилата на СофтУни и дали е достъпно за хора извън курса, но тук сложихме директни линкове с разписания на лекциите.

https://softuni.bg/forum/11033/razpisanie-na-temite-vyv-video-lekciite-za-python-3-programming-yuli-2016

Ако работи и виждате поста, предполагам не е проблем да го ползвате.
Иначе видеата са скрити в ютюб - не излизат с търсене.

Успех!

1
31/08/2016 11:39:37
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.