Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Тениски, стикери, чаши с логото на SoftUni

Здравейте! Мога ли да помоля някой от Вас, да ме информира какви аксесоари с логото на SoftUni се предлагат на рецепцията, тъй като съм онлайн студент! И още една молба! Мога ли да ангажирам някой от Вас да ми изпрати аксесоарите по куриер до адрес, след като си избера, аз ще си поема всички разходи! 

Благодаря предварително на отзовалите се! smiley 

1
Общи приказки
jeni.zaneva avatar jeni.zaneva 13 Точки
Best Answer

Аз мога да ти снимам витрината на СофтУни, също мога да ти ги изпратя, но това ще стане в Сряда, ако успея да отида на менторската среща, ако не успея, ще ги снимам в Събота. :)

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Страхотно! Много се радвам! Ще очаквам снимки!smiley

1
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей! Успя ли да снимаш витрината? smiley

1
jeni.zaneva avatar jeni.zaneva 13 Точки

Да, тъкмо щях да ти пиша. Може ли фейсбук или телефон, за да ти изпратя снимка?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.