Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Svetleto87 avatar Svetleto87 0 Точки

Проблем с качването на задачата Triangle area

 Здравейте ,дава ми следните детайли при качването на задачата в JUDJE:

Unhandled Exception: System.FormatException: Input string was not in a correct format.
   at System.Number.ParseDouble(String value, NumberStyles options, NumberFormatInfo numfmt)
   at Triangle_area.Program.Main(String[] args)

Промених настройките за десетична запетая на точка.

Не съм и в предходна задача.

Някаква идея, защо не става при положение,че във visual studio всичко е ок.

 

Тагове:
0
Programming Basics 08/09/2016 18:21:06
Stradjazz avatar Stradjazz 30 Точки

Не ти съответства задачата на заглавието! Кодът ти е за Trapezoid area, а заглавието ти посочва триъгълник. Кое от двете?

Ако слагаш решението на трапеца в задачата за триъгълника, най-вероятно това е проблемът

0
08/09/2016 19:24:44
Svetleto87 avatar Svetleto87 0 Точки

Благодаря Ви много. Поставяла съм решението на грешно място в Judge. ;((((

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.