Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

todor.vachev.1 avatar todor.vachev.1 3 Точки

Въпрос за срокове на домашните

Здравейте,

Тъй като малко късно разбрах за текущият курс по HTML/CSS въпросът ми е какви са сроковете за домашните, и има ли срокове които вече съм изпуснал?

Питам понеже все още не съм се записал за курса, а не виждам да има срокове при лекциите.

Благодаря!

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
AngelSky avatar AngelSky 176 Точки

Здравей,

домашните се предават в срок от 7 дни, като на седмица имаме по 2 лекции - във вторник и четвъртък и към всяка от тях има домашно. До момента са минали 4 домашни и в момента правим 5-тото - следователно няма как да предадеш предишните 4 ако се запишеш сега. От друга страна домашните имат само 5% тежест към крайната оценка, затова и да не ги предадеш не е толкова фатално - по-важното е да ги направиш за себе си, за да усвоиш материала.

Поздрави!

0
09/09/2016 16:46:05
todor.vachev.1 avatar todor.vachev.1 3 Точки

Благодаря, аз почнах да ги правя преди 2 дни, като гледах от предишните курсове, просто исках да видя дали ще се справя като цяло, преди да заплатя за курса и чак днес се усетих, че може да имат срокове за предаване...

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Незнам конфигурацията на курса, но ако домашните се предават (тестват) в judge, то те се проверяват накрая на курса, така че ако случая е такъв, по-добре наваксай.

0
AngelSky avatar AngelSky 176 Точки

Мне, ние ги качваме във форума и след изтичането на срока си ги проверяваме един на друг - по старата система. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.