Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexxokey avatar alexxokey 9 Точки

Обучение в SoftUni

Понеже вече проверих доста теми и доста страници, съответно си изчетох живота последните 2часа+, имам следния въпрос: Кога започва първото ниво в SoftUni, защото навсякъде пише, че приема е май месец, но никъде не се казва кога започва самото обучение??

1
Въпроси за SoftUni
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Аз също искам да попитам нещо, за да не пускам нова тема.

Какво означава excellence и какво required на изпитите в тази страница?

4
dentia avatar dentia 362 Точки

По шестобалната система - excellence - 6, required - 4.50... примерно :)

За взимане на някаква професия, трябват различни резултати - примерно за една би било достатъчно средно ниво на владеене на даден език, докато за друга трябва да имаш отлично такова.

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Примерно за някоя професия има изпити които трябва да вземеш с "Excellence"(отличие) и изпити които просто трябва да вземеш. Като цяло един изпит има 3 оценки взет- (required) взет с отличие - (Excellence) и невзет. Ако искаш да станеш c# разработчик то е ясно че не трябва php-то да ти е за отличие и т.н. като цяло в Телерик взет е над 150 точки и отличие над 350. тук не знам как ще е .. ще видим

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

dentia изпревари ме .. :D

1
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Ох, добре, защото аз си мислех, че excellence означава, че трябва да решиш всички задачи с максимален брой точки или те късат и трябва наново да записваш.

А тук се сетих, ако те не вземеш даден изпит от Ниво 1, 2 или 3, a на него пише exellence това означава ли че трябва отново да се записваш за това ниво и отново да плащаш такса и всички изпити отново да ги взимаш?

4
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ако не си скъсан на някой изпит не трябва да записваш на ново! След края на обучението се гледа дали си изкарал нужните неща за професиите. Може да се окаже че си изкарал всички професии на веднъж, а може и да не изкараш нито една. Ако си изкарал ти дават сертификат за Професия. Отделно при взимането на изпит ти дават сертификат за завършен курс (примерно по PHP Basics) и отделно като завършиш  университета !

1
dentia avatar dentia 362 Точки

Не обичам да ми бъркат ника smile

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.