Loading...
headstrong avatar headstrong 29 Точки

Лекции след изпита

Здравейте искам да попитам някой знае ли как ще се провеждат лекциите след изпита. Ще има ли лекции в Събота и Неделя или такива в по-късен час сле 18:00 часа да речем за тези които работят?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Според Наков лекциите ще са САМО в предпочитания от теб вариант - вечерни или съботно-неделни. Съвсем подходящо за работещи.

Мен пък точно този вариант не ме устройва и няма да мога да продължа в университета, исках дневни, но явно (и логично) ще се съобразят с мнозинството.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.