Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BogomilAtanasov avatar BogomilAtanasov 2 Точки

Начинаещ на онлайн обучение?

Здравейте,никога не съм се занимавал с програмиране,но много се занимавам с компютри-преинсталации,проблеми,сглобяване на конфигурации.Повече ме бива в хардуера.Та не знам какво да правя.Да ходя в технически във Варна с електроника нещо или на онлайн обучение тук.С математиката хич ме няма.Затова гледам насам,знам че е повечето практика.В момента ще започвам 12 клас.Ще отида на подготвителния курс във Варна през октомври.Моля,някой по запознат във Варна на къде да се ориентирам с хардуер или електроника.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Споко, аз даже 2 числа на лист не мога да разделя и пак горе-долу се справям ;)

1
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Програмирането е чиста логика, а математиката изразява във форма логиката, т.е. ако имаш логическо мислене и математиката е неразработено поле за теб, то има и други полета за разработка! Успех!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.