Loading...
JulienAndonov avatar JulienAndonov 4 Точки

Изместване на изпита за Programing Fundamentals

Привет

Ще има ли някаква възможност да си взема изпита както беше първоначално по график планирано на 16 октомври тъй като вече съм си взел билети от Виена, а 200 лева не ми се хвърлят на вятъра.

 

Поздрави

Жулиен Андонов

Тагове:
0
Programming Basics
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей!

Препоръчвам ти за по сигурно да пишеш на СофтУни или да ги потърсиш по телефона!

Просто така информацията ти ще е сигурна!

Успех!smiley

0
JulienAndonov avatar JulienAndonov 4 Точки

Писах им дано да ми отговорят. 

Аз се готвя за този изпит от 2 месеца, понеже имам и други неща за правя, всичко съм си планирал до Декември месец.

Едно изключение ако могат да направят, ще съм много благодарен.

 

 

0
PlamenHP avatar PlamenHP 2 Точки

Имаш ли отговор, аз също съм купил билети за предната дата.

0
19/09/2016 11:55:19
JulienAndonov avatar JulienAndonov 4 Точки

Привет Пламен

Честно казано съм радостен, че не съм сам. Още нямам отговор и едва ли ще бъде позитивен ако изобщо получа. Дано се намери решение за хората в чужбина, аз съм файн с teamviewer или нещо. Найстина не мога да дам още 260 лв при положение че сигурно пак ще сменят дата-та.

 

 

0
JulienAndonov avatar JulienAndonov 4 Точки

Привет Пламен

От софтуни ми отговориха както и очаквах. Трябвало е да чакаме официалния старт а не това което били публикувано преди това.

Аз ще се ява на поправката ако изобщо се ява..... явно на СофтУни не може да се разчита на това което публикуват...

 

Поздрави

Жулиен Андонов

0
PlamenHP avatar PlamenHP 2 Точки

Привет Жулиен,

И аз получих, същия отговор, но успях да сменя моите билети за сравнително не много висока цена. Надявам се инвестицията ще се върне след започването на работа.

Предложих в писмото, че би било по добре да не се показват примерни дати за в бъдеще, за да не се объркат и други колеги.

Предполагам, понеже системата на организация е сравнително нова, все още не са изгладили всички проблеми и това е причина за получаването на такива неприятни ситуации.

Но за разлика от някои организационни пропуски, програмата им на обучение е наистина добра и иновативна.

Поздрави

Пламен Петров

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.