Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Може би форматът или размерът не са коректни

0
milenski1989 avatar milenski1989 2 Точки

Нека тази тема е в помощ и на други хора, които са се опитали да качат снимка от Android телефон, както бях направил  аз, но не споменах, защото си мислех, че няма особен значение. Току що качих същата снимка - JPEG, 767x768, но от лаптопа ми и веднага се появи в профила ми :)

0
Pracsis avatar Pracsis 1 Точки

Спазих същите правилна, но уви... :(

0
NedkoNikolov avatar NedkoNikolov 0 Точки

И при мен не се качва, дори с по-малък размер - 640 х 426. Формат JPEG. А изисквания за размер, обем или формат на снимката не намерих.

 

0
28/12/2016 16:27:08
NedkoNikolov avatar NedkoNikolov 0 Точки

Ха, качи се. Виждам, че и Pracsis е със снимка.

0
Pracsis avatar Pracsis 1 Точки

Мда, проблема е бил в кеша или бутончето F5. При пълна кеш памет до колкото разбрах.....не ти опреснява адекватно настъпилите промени. Излиза, че промениета са факт т.е. външни хора виждат, че имам снимка а аз не. Кликнах 2-3 пъти F5  и всичко се оправи.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.