Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

plamen911 avatar plamen911 80 Точки

Липсващ записан курс в Моите курсове

На 20.09.2016 г. платих он-лайн сумата за курса PHP Web Development - октомври 2016, получих и-мейл за потвърждение, но в профила ми под Моите курсове не се показва, както се показват другите курсове, които съм записал?

KostadinKotevski avatar KostadinKotevski 24 Точки

Здравейте,

до колкото знам, за да се появи в секция моите курсове трябва ръчно да се запишете на самата страница на курса. Обикновенно има бутон най-долу на самата страница на курса. Ако сте направили това и не се е показало, можете да пишете на info@softuni.bg  да ви добавят ръчно и да ви излезне. Но до колкото разбирам не сте направили тази стъпка от горе описаното.

Надявам се да съм помогнал!

Поздрави! 

0
22/09/2016 15:53:07
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.