Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KostadinKotevski avatar KostadinKotevski 24 Точки

03. On Time for the Exam

Здравейте,

на този код judge ми дава 87/100.  Аз не виждам какво изпускам или пиша грешно.

Ако някой може да ми каже къде точно греша и какво точно изпускам ще съм му много благодарен!

http://pastebin.com/EKgssKaA

Поздрави,

Костадин Котевски 

0
Programming Basics
KostadinKotevski:
Отговора беше намерен и проблема решен! Благодаря за отговорите!
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки
Best Answer

Проблемът е само в последната секция на програмата, отговаряща за "Late".

Там няма проверка 

if (minutes < 10)

а навсякъде се отпечатва водеща нула за минутите.

И трите гърмящи теста са по тази причина - примерно "1:030 ".

Освен това открих, че има препокриване на диапазони (пак там), което трябва да бъде коригирано така :

                    Console.WriteLine("Late");
                    if (result > -60)

 

1
24/09/2016 08:33:53
KostadinKotevski avatar KostadinKotevski 24 Точки

Благодаря! и двата коментара бяха на място точно и двете неща промених и е 100/100! 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.