Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladimir_lukanov avatar vladimir_lukanov 1 Точки

JetBrains WebStorm

Здревейте колеги,

Имам въпрос относно програмата, може да е нещо лесно, но не разбирам...

Когато си правя проектите за JS в директория WebstormProjects/създадена при инсталацията/ всичко е ОК.
Но когато правя нов проект на друго място и му дам Run на кода, дава следната грешка:

"C:\Program Files (x86)\JetBrains\WebStorm 2016.2.3\bin\runnerw.exe" "C:\Program Files\nodejs\node.exe" "C:\Users\Lenovo\Desktop\JSF\JSCore\JS Fundamentals\02 JS Logic\multiplyNumbers.js"
module.js:457
    throw err;
    ^

Error: Cannot find module 'C:\Users\Lenovo\Desktop\?? ????\JSCore\JS Fundamentals\02 JS Logic\multiplyNumbers.js'
    at Function.Module._resolveFilename (module.js:455:15)
    at Function.Module._load (module.js:403:25)
    at Module.runMain (module.js:590:10)
    at run (bootstrap_node.js:394:7)
    at startup (bootstrap_node.js:149:9)
    at bootstrap_node.js:509:3

Process finished with exit code 1

Явно, че не намира определени неща извън default directory, ако някой може да ми каже как да го оправя?

Благодаря!

Тагове:
0
Module: JS Advanced
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Аз имам същия проблем и се решава, когато натиснеш ALT+SHIFT+F10 и избираш файла, който желаеш да стартираш. Търсих как се конфигурира да стартира текущият избран файл, но без успех.

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Преинсталираи node.js https://nodejs.org/en/download/current/ за твоята операционна система.
Играх го вече този номер веднъж.Колегата може и да е прав също за windows има ограничение 256 символа освен ако не е Windowds 10 след Anniversary Update там махнаха това ограничение за щастие.

0
vladimir_lukanov avatar vladimir_lukanov 1 Точки

Благодаря за отговорите. При мен определено беше от Windows-a.

Преинсталацията на node беше още в началото, но не ме спасиyes

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.