Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dead4y avatar dead4y 62 Точки

Ергономичен стол - предложения?

Здравейте,

Сегашният ми стол не е от най-удобните, след седене 1 2 часа и имам болки в гърба и кръста. 

Искам да го заменя с друг.

Какви предложения можете да ми направите с бюджет 300-400лв?

 

Тагове:
0
Общи приказки
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Здрасти,

мога да ти похваля моя, позлвам го вече повче от месец и съм много доволен.

https://www.chairpro.bg/ergonomichni-stolove/direktorski-stol-oklahoma-pdh-cheren.html

не спарва, много удобен, търпи различни конфигурации (всичко може да се настройва в различни посоки).

Като единствнна слабост, мога да изтъкна, че материята на седалката леко дразни кожата при продължително стоене (например, като стоя по боксерки и краката ми се опират в материята).

Купих го от chairpro, шоурума им е на цериградско, но имат и доставка.

Поздрави!

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.