Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

z.s.paneva avatar z.s.paneva 21 Точки

[Homework] Responsive Design - липсва бутон за качване на домашно

Здравейте, 

Порчетох за проблемите, които са се появили при качване на предходното домашно, както и за невъзможността за оценяване на домашни. При мен липсва бутон за качване на домашно към темата за Responsive Design (на мястото, където обичайно стои бутонът, сега има само текст "No homework". Писах за проблема през контактната форма, тъй като Repоrt bug  явно се отнася само за съдържанието на качените ресурси. Имате ли и вие този проблем? 

 

Тагове:
2
HTML/CSS 30/09/2016 10:43:50
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Здравейте,

 

Нормално е всички да сте имали този "проблем", защото не беше отбелязано, че самата лекция има домашно и съответно системата не е поставила бутон за качване на такова. Вече всичко е поправено.

 

Извинявам се за неудобството.

 

Поздрави и приятно качване на домашни,

Николай

1
24/09/2016 21:37:02
cvetomir_vasilev avatar cvetomir_vasilev -6 Точки

Ами не е оправено!!!!!! Няма възможност за оценяване на домашно!!!!! 

-1
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

А Вие предали ли сте домашно? И има ли други хора със същия проблем?

0
29/09/2016 10:55:13
cvetomir_vasilev avatar cvetomir_vasilev -6 Точки

предал съм да, не знам дали има други хора, не съм отварял тема по въпроса, но имам доста въпроси по тези домашни, който мислех да си ги изясня, преглеждайки чуждите домашни, тай като сам online.

0
AngelSky avatar AngelSky 176 Точки

При мен също пише, че срокът за оценяване на домашни е изтекъл, а всъщност не е имало такъв. Би трябвало да е до вторник ако не се лъжа.

2
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

И при мен пише, че е изтекъл, още от сряда сутринта.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.