Loading...
petrovamariya avatar petrovamariya 1 Точки

Responsive Design

Здравейте, някой, който е направил  домашното за responsive design, може ли да сподели как трябва да стане, или поне да даде насоки за изпълнението му? В проблем 1 съм разделила медиите на 3, според изискванията в задачата:

@media only screen and (max width:960 and min-width:780){},

@media only screen and (max width:780 and min-width:640){},

@media only screen and (max width:640){},

но не ми е ясно, кои елементи трябва да се опишат и как. Аналогично на проблем 1 съм задала и медиите, в проблем 2.

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
Ivokin avatar Ivokin 2 Точки

Здравей ,сега правя 3-та задача за първата и втората трябва да знаеш следното пишеш си css както обикновено после създаваш медиите и в тях вкарваш само елементите които искаш да промениш например article го искаш на целия екран когато екрана е голям до 960 пиксела значи   :

 section > article {
        width: 100%;
    }

нз колко е добро обяснението ми но качих тук ако искаш го разгледай https://github.com/Ivokin/SoftUni/tree/master

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.