Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zpapazov avatar zpapazov 5 Точки

26.09.2016 - Data Types and Variables - проблем относно задача 7. Exchange Variable Values

Здравейте колеги,

Проблемът ми е относно задача 7 от упражненията за Data Types and Variables. Работя на Mac OS X, та да не се чудете, ако се различават първите редове от кода с тези на Windows. На пръв поглед изглежда да съм решил задачата без грешка, но като пусна кода в judge-а и ми дава - 0/100. Кодът е:

 

using System;

namespace Exchange_Variable_Values
{
    class MainClass
    {
        public static void Main(string[] args)
        {
            int a = 5;
            int b = 10;
            int c;
            Console.WriteLine("Before: a={0} b={1}", a,b);
            c = a;
            a = b;
            b = c;
            Console.WriteLine("After: a={0} b={1}",a,b);

        }
    }
}

 

Къде би трябвало да ми е грешката и да не би да не съм разбрал условието правилно. Използвах примерно решение от тук

Предварително се извинявам ако съм допуснал някоя глупава грешка.

Поздрави,

Жельо

Тагове:
0
Fundamentals Module
MarinaStoycheva avatar MarinaStoycheva 4 Точки

Ето това сътворих аз. Струва ми се прекалено елементарен и не знам до колко е правилен, но ми дава 100/100. 
           

            int a = 5;
            int b = 10;
            int c = b;
            int d = a;

            Console.WriteLine("Before:");
            Console.WriteLine("a = {0}", a);
            Console.WriteLine("b = {0}", b);
            Console.WriteLine("After:");
            Console.WriteLine("a = {0}", c);
            Console.WriteLine("b = {0}", d);

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.