Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

WifiAvivi avatar WifiAvivi 151 Точки

Това ме кара да си правя извода, че курсистите не се справят бързо със задачите и материала се раздува във времето.

Прецакването не е, че си решил задачите, а че нямаш образец за предстоящите задачи и изпит. Постоянните промени говорят, че не е изградена работеща програма по която да се върви нормално.

0
02/10/2016 23:43:20
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Да, нали от няколко месеца е новия Софтуни 3,0 - нормално е да се променя всичко в процеса на работа...През май в Тех модула мисля, че не са учили RegExp, а чак в професионалния модул. А в нашата програма са го включили, явно за сметка на матрици. А какво ще има на изпита, при положение че в началото казаха, че една от задачите ще е именно матрици - май и те не са съвсем сигурни още и ще се разбере в последствие, ама аз залагам на нещо свързано с RegExp...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.