Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Radio Crystals

Здравейте, някой може ли да ми каже, защо задачата radio crystals гърми на повечето тестове? Ето ми го кода http://pastebin.com/5P9miYL4. Едните от входните данни в заданието беше грешно. Вместо etch x8 беше писано etch x9 X-ray x1. Аз го поправих ама пак повечето кодове гърмяха

Тагове:
0
Module: JS Advanced
butanfire avatar butanfire 32 Точки

Привет,

1) Оправи си кода, изкарай някои неща във функции, за да не повтаряш различни actions на различни места.
2) Недей да правиш неща от сорта връща не на последен action.
 

Аз грешни входни данни не открих.
 

Ето моят код , 83/100, един тест ми гърми само, някъде Loop-ва, заради някакви данни но не мога да разбера защо...

http://pastebin.com/f4D9vfrR
 

Малко обяснение :
-1 проверките са защото имаме X-ray за +1, което може да оправи нещата в някои случаи. (пример Примерния Тест 2)


Поздрави,

Владо

1
03/10/2016 16:34:01
tiapko avatar tiapko 31 Точки

Здравей,

Ако ти гърми предпоследният тест (83/100) разгледай случай, в който ти подават кристал, който като се Xrey-не става, точно този, който ти трябва (Xrey и нищо друго, примерно таргет-а ти е 100, но ти подадат кристал 99).

1
Xapuu avatar Xapuu 25 Точки

Благодаря за коментара tiapko, 2 часа се мъчих да ги изкарам, кой да се сети, че inputa-а може да е толкова счупен :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.