Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tihomir_Penchev avatar Tihomir_Penchev 4 Точки

15.Debugging Exercise: Instruction Set моля за малко помощ.

Може ли някой да ми обясни как процедира с дебъгера,смиъл как хваща грешките с него,пример е тази задача. Аз го пускам,слагам си brekpoint на разни места,но не мога да хвана грешките,смиъл не разпознавам как той би трябвало да ми помогне. Като цяло не разбрах много как да боравя с него. Благодаря предварително и се извинявам за тъпия въпрос.

Тагове:
0
Fundamentals Module
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

С F10/F11 можеш да си стартираш програмата да се изпълнява ред по ред и долу в прозореца за променливите, да следиш как се променя всяка от тях, като междувременно се опитваш "на ум" да изпълняваш и ти кода, или да го проиграеш с лист и химикал и да забелязваш разликите - кое се променя, а не трябва или пък кое не се променя, а трябва.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.