Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Blazze88 avatar Blazze88 19 Точки

Проблем с рендъринга на Клоуна

Здравейте,

При рендването на финалната анимация на клоуна при мен се получиха някои грешки - в тракс едитора съм сложила звуците и при пробване в maya анимацията има звук. След рендър на клипчето във формат .avi при проба в BSP player звук няма въобще , а Movie maker не иска да го отвори. Явно нещо в настройките не е наред.

Моля за съвет как да се оправи този проблем,т.к утре е крайният срок за предаване и няма време.

Благодаря предварително!

Петя

Тагове:
0
3D Animation
flareset avatar flareset 140 Точки
Best Answer

То май тоя звук в Мая е само колкото да си нагласиш анимацията, не да се рендва с него. Рендосай си я като картинки и си сглоби клипа в муви мейкър, или каквото ползваш, и там си добави и нагласи звуците.

1
moirane avatar moirane 11 Точки

Присъединявам се към горния коментар. Даже не съм си играла да слагам звуците в Мая. Ренднах си клипа и нагласих всичко в Муви мейкъра.

1
Blazze88 avatar Blazze88 19 Точки

Благодаря много и на двама ви! Успях! 

0
06/10/2016 10:58:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.