Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Какво се случва ако закъснеем за изпит?

Здравейте, понеже патувам от Сливен и всичко може да стане по пътя, ако закъснеем какво става? Знам, че в София на влизане има задръстване за това ще тръгна по рано, но няма гаранция, че преди това пак няма да има задръстване някъде... 
Благодаря :)

0
Въпроси за SoftUni
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки

Днес бях свидетел как един пич дойде с над час закъснение и си тръгна с мен на час и 40сетата минута XD .. едва ли ще имаш проблеми ;)

1
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Окей :)

 

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.