Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bpavlov123bp avatar bpavlov123bp 6 Точки

Не разбиране резултати от judge........

Здравейте, 

Имам следният въпрос:

Относно 6 задача от упражненият - Capture the Numbers получавам верен отговор поне според мен, а judge ми дава 37 точки. Не мога да разбера къде греша. Ето и моя код.

function captureNumbers([str]) {
    let seq = str.split(' ');
    let re = /\d+/g;
    let nums = str.match(re);
    console.log(nums.join(' '));
}
Тагове:
0
JavaScript Fundamentals 07/10/2016 13:05:11
bobekabg avatar bobekabg 30 Точки

Коляга променливата seq като гледам не прави нищо, трябва да слееш отделните редове на input-а, ето го моето решение:

function captureNumbers(input) {
    console.log(input.join(' ').match(/\d+/g).join(' '))
}

 

0
bpavlov123bp avatar bpavlov123bp 6 Точки

Благодаря колега.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.